Noter Onaylı
Yeminli Tercüme​

Ticari Tercüme Hizmeti

Alanında başarılı, hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Ticari çeviri türünde teminat mektubu, akreditif çevirisi, kuruluş mukavelesi, sermaye arttırımı çevirisi, beyanname çevirisi, irsaliye, talimatname tercümesi, vergi levhası tercümesi, kontrat çevirisi, gümrükleme çevirisi, senet çevirisi, kefaletname çevirisi, kontrat çevirisi, ihale belgeleri çevirisi, proforma fatura çevirisi, sigorta poliçesi çevirisi, e-ticaret, alım satım işlemleri için gerekli olabilecek vekaletname çevirisi ve buna benzer tüm ticari belge tercüme konusunda profesyonel uzmanımız tarafından yapılmaktadır.

Tıbbi Tercüme Hizmeti

Medikal çeviri alanında uzmanlaşmış, müşterilerine çeviriyi en iyi şekilde sunmayı amaç edinmiştir. Tıbbi araştırma tercümesi, diş hekimliği çevirisi, biyomedikal çeviri, mikrobiyoloji çevirisi ile birlikte tıbbi makale çevirisi, tıbbi kitap çevirisi, ameliyat raporu çevirisi, hasta raporu çevirisi, laboratuvar test sonucu çevirisi, tanı dokümanı çevirisi, prospektüs çevirisi, reçete çevirisi, hastane raporu tercümesi, onkoloji raporu çevirisi, epikriz raporu çevirisi, tahlil sonucu çevirisi, medikal ürünlerin patent, akademik tıp belgeleriniz, veterinerlik çevirileri, sağlık sigortası, sigorta poliçesi ve lisans çevirileri gibi birçok dalda çeviri hizmeti de vermekteyiz.

Teknik Tercüme Hizmeti

Bir çok tercüme bürosu gezmenize gerek kalmadan size en hızlı hizmeti sunmayı garanti ediyoruz. Teknik Almanca belge çeviri, teknik İngilizce çeviri ile uzmanlık gerektiren teknik çeviri taleplerinize hassasiyetle yaklaşıp, tercümesini dilediğiniz teknik analiz, tanıtım dosyası, kullanım kılavuzu, teknik şartname, teknik servis belgeleri, yazılım çevirisi, fizibilite raporu, bilirkişi raporu çevirisi, nihai teknik rapor çevirisi, bilanço raporu çevirisi, mühendislik çevirisi gibi dokümanlarınızın da cümle ve anlam bütünlüğünü koruyarak eksiksiz çevirmektedir.

Hukuki Tercüme Hizmeti

Hukuk çevirisi alanında da sizlere en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Mevzuat çevirisi, ölüm belgesi çevirisi, patent başvurusu, poliçe çevirileri, bilirkişi rapor çevirisi, beyanname çevirisi, şirket kuruluş evrakları çevirisi, tutanak, sertifika, mahkeme belgesi çevirisi, sözleşme çevirisi, genelge ve kanun çevirisi, resmi gazete çevirisi, ticari sicil gazete çevirisi, gümrükleme çevirisi, lisans sözleşmesi, şirket devri çevirisi, aile cüzdanı çevirisi, kimlik çevirisi, teslim emri çevirisi, yönerge çevirisi, kefaletname çevirisi, sigorta poliçesi çevirileri, vekaletname çevirisi ve bunun gibi her türlü hukuki ve resmi belgeleriniz titizlikle çevirip sizlere sunmaktayız.